PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833087}

Zakonnica II

The Nun II
4,9 16 587
ocen
4,9 10 1 16587
2,8 6
ocen krytyków
Zakonnica II
powrót do forum filmu Zakonnica II

Mam pozytywne wrażenia:)) Dużo zwrotów akcji, kilkukrotnie mnie wzdrygnęło. Czy ktoś wie o czym była scena po napisach? Nie zostałam, a wiem, że taka była.

ocenił(a) film na 7
Weronika_Bystrzycka

Przyzwoity horror, ale lewaccy fanatycy dla niepoznaki zwani tytaj "krytykami" będą zaniżać ocenę, bo za dużo odniesień do chrześcijaństwa. Ja nie jestem specjalnie wierzący, ale jak patrzę na tych funkcjonariuszy, którym się wydaje, że trzeba się ścigać w zwalczaniu krzyża, to od razu chce mi się iść do kościoła. Nienawidzę oszołomstwa ani tego prawackiego, ani lewackiego. Niestety, ale "krytycy" filmwebowi to kulturowi marksisci. W dodatku bardzo słabo wyedukowani. Byłoby by to tylko żenująco żałosne, ale niestety jest groźne i skończy się bardzo źle.

ocenił(a) film na 3
Weronika_Bystrzycka

Oglądaliśmy inny film. Ani to horror, ani film akcji. Brakowało mi Nicolasa Cage'a biegającego z mieczem w imię Templariuszy. Ale jako komedia dało radę. Zaprzepaścili całkowicie potencjał jedynki, a ilość idiotyzmów na minutę zaczęła bić jak licznik trupów w Commando. A kiedy pojawił się dieboł z rogami, padłem ze śmiechu. Oczywiście nie zamierzam dyskutować z Twoją 9, bo każdy ma jakieśtam gusta i guścidła, jednak ciekaw jestem w takim razie, czy nie braknie ci skali na dobre filmy.

ocenił(a) film na 5
Weronika_Bystrzycka

Dobry sequel do pewnego momentu. Gdy zakonnica pojawiała się tu i ówdzie i nic nie robiła to było spoko. Nigdy nie wiadomo co się odwali. Końcówka moim zdaniem zrobiona na szybkości, bez pomysłu. Ostatnie pół godziny to walka ludzi z zombie. Z klimatycznego horroru zrobili apokalipsę. W jedynce to było lepiej rozwiązane. Kościół, kaplice, cmentarz i świetna końcówka z krwią Chrystusa. W drugiej części nawet poskąpili efektów, bo momentami to wyglądało jak kino klasy B. Ogólnie film ok, ale do momentu walki.

ocenił(a) film na 6
Weronika_Bystrzycka

Mnie ten film również się podobał.Mimo że większość scen działa się w ciemni,to oglądając w jakości 4K wszystko ładnie się prezentowało.Sporo akcji,wiadomo scenarzyści postawili tu na efekty specjalne ,więc wyglądał ten film często na gatunek s-f.Ale dzięki temu był widowiskowy i z przyjemnością się go oglądało.Średnia tu na FW stanowczo zaniżona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones