PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5238}
6,5 3 250
ocen
6,5 10 1 3250
Brzuchomówca
powrót do forum filmu Brzuchomówca

uroczy film

ocenił(a) film na 7

spodziewałam się głupawej komedii niekoniecznie romantycznej i się bardzo pozytywnie rozczarowałam! to naprawdę urocza historia wrażliwego, torchę niedopasowanego do życia mężczyzny (chpciaż sprawia wrażenie mało rozgarniętego 14-latka), momentami dość smutna (zwłaszcza jak na komedię). ogólnie bardzo sympatyczny.

annmey

Zgadam się, uroczy do idealne określenie dla tego filmu. Bardzo dobrze mi się go oglądało. To taki prosty, ale jednocześnie piękny film. Są w nim i smutne, i śmieszne sceny. Obejrzałam go wczoraj, wcześniej w ogóle o nim nie słyszałam, nie spodziewałam się czegoś takiego dobrego. Wspaniała rola Adriena Brody, Milli Jovovich także.
Polecam!

ocenił(a) film na 10
annmey

potwierdzam, jest naprawde uroczy :) ogladalam go chyba 3 razy, bo naprawde mi sie podobal.

ledia

trafne określenie nie jest może arcydziełem, ale każdy film być nim nie może.

annmey

Pierwsze słowa, które powiedziałam po obejrzeniu "Brzuchomówcy", brzmiały: "Co za uroczy film!" :) A to wszystko dzięki kreacji Adriena. No i piękna Vera Farmiga jest cudowną ozdobą tego filmu, bez wątpięnia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones