PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720753}

Godzilla II: Król potworów

Godzilla: King of the Monsters
5,6 34 345
ocen
5,6 10 1 34345
4,5 14
ocen krytyków
Godzilla II: Król potworów
powrót do forum filmu Godzilla II: Król potworów

Dla mnie słabo....

ocenił(a) film na 5

Taki Pacific Rim z Godzillą i innymi tytanami, dużo akcji i walk, po za tym pusto i męcząco, raczej dla tylko dla fanów gumowych figurek.

ocenił(a) film na 7
RoStryR

A czego oczekiwałeś po filmie z gatunku monster movie ? xd

ocenił(a) film na 5
SolidSnake_5

Ja nie mam oczekiwań przed seansem - poza trailerem, który widziałem - a to rzecz jasna było, a na tym filmie się ani nie zawiodłem, ani mnie niczym nie porwał, trochę przynudzał i był monotonny stad taka moja subiektywna ocena.

SolidSnake_5

A co to ma za znaczenie jaki to gatunek jak gniot to gniot

ocenił(a) film na 6
SolidSnake_5

Ja oczekuję, że ktoś wreszcie dowiedzie, że monster movie też może być dobrym i wartościowym filmem.
Wystarczy marne dialogi zastapić dobrymi dialogami, odejść od durnej fabuły na rzecz dobrze zrealizowanych i przemyślanych scen oraz zadbać o realizm niektórych elementów. Np. gdy Godzilla wynurza się z morza to morze faluje, faluje jak cholera.

użytkownik usunięty
Leszy2

Może być, wystarczy odpalić film "The Host" z 2006 roku.

RoStryR

to po co chodzisz na takie filmy, oglądaj bardziej ambitne

ocenił(a) film na 5
Marek84

Patrz wyżej.

ocenił(a) film na 7
RoStryR

Bo to akcyjnh monster movie?
To nie Shin Gojira

ocenił(a) film na 4
RoStryR

dobrze powiedziane

ocenił(a) film na 5
RoStryR

Dla mnie też pusto, męcząco i po prostu słabo :(

ocenił(a) film na 9
RoStryR

Pacific Rim to najlepszy amerykański mecha/kaiju movie w historii, a Godzillę przedstawili z zachowaniem zasad konwencji tej serii (czyli drętwe aktorstwo, szczątkowy scenariusz, walki wielkich potworów + fenomenalna oprawa dźwiękowa). Ale masz pełną rację w tym, że są to produkcje dla fanów plastikowych figurek hehe (patrz ja). Jednak z twojej wypowiedzi bije szczerość i brak czepialstwa za cechy charakterystyczne dla tego typu filmów, co jest rzadko spotykane wśród użytkowników tego portalu. Szacunek dla ciebie.

RoStryR

wam to nigdy nie dogodzisz, godzilla 2014 "za duzo gadania, za duzo ludzi, za mało godzilli, za mało walki" - w kotm 2019 dostaliscie rozwałkę z legendarnymi kaiju i dalej zle, ba - nawet srednia ocen jest nizsza od wersji z 2014, brak slow...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones