PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467339}

Sierota

Orphan
7,1 90 177
ocen
7,1 10 1 90177
6,4 11
ocen krytyków
Sierota
powrót do forum filmu Sierota

Najlepszy

ocenił(a) film na 9

Jak dla mnie to jeden z najlepszych thrillerów jaki widziałam w swoim życiu :) Pamiętam że jak zaczynałam oglądać to nie spodziewałam że będzie aż tak świetny, no bo ten początek taki niepozorny, małżeństwo adoptuje małą dziewczynkę i takie tam. A to co się potem stało to przeszło moje najśmielsze oczekiwania, film strasznie trzymał w napięciu i pamiętam że aż sama się bałam :D Strasznie mi się podobała gra tej aktorki która grała Esther. A do tego film był strasznie nieprzewidywalny, zupełnie się nie spodziewałam takiego obrotu sprawy :D Film widziałam już dość dawno temu a z chęcią obejrzałabym go jeszcze raz :)

Muszka_011

A czy ten film droga Muszko 011był bardzo straszny? Pytam dlatego, że STRASZNIE Ci się podobała gra aktorki, i STRASZNIE trzymał w napięciu, a do tego był STRASZNIE nieprzewidywalny. Bardzo bałaś się tej nieprzewidywalności? No i gry aktorki oczywiście? Pozdrawiam ze STRACHEM. :-)

ocenił(a) film na 9
Gwizyl

Oczywiście że straszny też był :) Ale w innym znaczeniu, na pewno nie w tym bym mój zamysł, bo nawet nie zauważyłam że tak nadużyłam w swojej wypowiedzi słowa strasznie :) Pozdrawiam

Muszka_011

To z emocji. Bez wątpienia:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones