Vera Farmiga

Vera Ann Farmiga

8,1
38 482 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vera Farmiga

Tylko tak mozna okreslic urode tej pani .. Urok osobisty ktorym dysponuje poprostu powala z
nog , naturalnosc , zmyslowosc... jest poprostu piekna.

BriT

Zgadzam się z Tobą w 100%.

BriT

Ja też się zgadzam :)

BriT

Ja również. Właśnie oglądam serial Bates Motel, w którym gra jedną z głównych ról. ;)

qiks33

Ahhh od razu przypadła mi do gustu i jest na prawdę piękną kobieta hehe Bates Motel Hmm dzieje sie dzieje;))

BriT

Seksowna :U

BriT

Zgadzam się jest piękna i zmysłowa :) i na pewno nie jest beztalenciem jak ktoś to napisał w innym poście.

kisha31

Beztalenciem nie jest na pewno, w serialu Hotel Bates, tak mnie irytuje ta kobieta....., ale pozytywnie bo wzbudza we mnie emocje:))Oto chodzi, żeby zwrócić swoją gra aktorską uwagę widza. Ma coś w sobie, aktorka która bardzo dobrze potrafi zagrać role dramatyczną. Polecam nowy serial z jej udziałem;)

witka

Tez ogladam Bates Motel i dla mnie ona w tym serialu gra poprostu oskarowo tak jak mowisz dla mnie to jedyna postac w serialu ktora wzbuda takie emocje (irytacja) jej gesty gra cialem to jest poprostu mistrzostwo jeszcze nigdy zadna aktorka nie zrobila na mnie takiego wrazenia.

BriT

Jest zajebista , pokochałbym się z nią ,z resztą jej siostrę małolatkę też bym zjadł - lubię ładne kobiety i starsze i młode mniam ^_^ .

BriT

popieram :)

użytkownik usunięty
BriT

Freddie H. może się cieszyć, że taka śliczna kobieta go obściskuje (w serialu "Bates Motel"), bo w realu by sobie jej nie poprzytulał i by go nie całowała. Gdybym był na jego miejscu, to byłbym bardzo podekscytowany, Myślę że F. też jest.....

BriT

Prawda. Jest prześliczna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones