Vera Farmiga

Vera Ann Farmiga

8,1
38 506 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vera Farmiga
ptakusz

właśnie, trochę gorzej wyglada z wiekiem, szkoda, fajna jest, w infiltracji wygladala super, w chmurach z clooneyem już dużo gorzej

i_disappear

Już tak nie przesadzaj,wole aktorki starzejące się zgodnością niż 30 latki ze 15 operacjami plastycznymi na twarzy

pointer_damian323

30latki z 15 operacjami? Przeciez to wciaz mlode dziewczyny, no chyba ze ty masz 15 lat i dla ciebie wszystko powyzej 21 jest juz stare

ptakusz

czy ja wiem czy przytyła? ona się dość szybko postarzała, wygląda na wiele więcej niż 39 lat. ale myslę, że figurę ma super.

ptakusz

Przytyć może nie przytyła (a nawet jeśli, to w hollywood szybko wagę zbijają), ale na przestrzeni zaledwie kilku lat całkowicie zatraciła cały swój sex appeal, którym magnetyzowała w Infiltracji. Oglądam Kod nieśmiertelności i Safe House i aż trudno było mi uwierzyć, że to była ta laska z Infiltracji. Teraz jest tak, że ma 39 lat i na tyle wygląda, a jakbym mijał ją na ulicy, to w ogóle nie zwróciłbym uwagi...

Hayes

w Bates Motel momentami pokazywała ten sex appeal i to całkiem konkretnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones