Vera Farmiga

Vera Ann Farmiga

8,1
38 403 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vera Farmiga

nie wiem co w niej jest, ale jest to COŚ - czego nie potrafię określic, opisac - na pewno nie chodzi mi o to fotke na filmweb'ie. Jest koszmarna! Ale aktorka ... wow! sposob w jaki gra, porusza się, patrzy, uśmiecha - panowie i panie - to nie jakaś tam podrzędna blondyneczka z cyckami wypełnionymi silicon'em - ooo nie! mamy tu do czynienia z wielkim potencjałem! Tyle Wam powiem!

corben1

dokładnie tak! śliczna i utalentowana - prawdziwa perełka pośród aktorek - czy już pisałem, że jest śliczna? ;P
Bo jeśli Angelina Jolie albo Cameron Diaz są piękne, to Vera jest Boginią :)
Czekam na dalsze role tej nietuzinkowej pani :)

corben1

popieram jest sexwona i to bardzo :)

lalalalalala

Bezimienny_24

Macie racje. Tajemniczosc i takie nieprzejednanie... Ze wiecie znacie ja latami a tak naprawde jej nie znacie do konca. Cos w stylu kota (oczywiscie spojrzenie juz nie kocie ^^). Fenomenalne oczy i gesty twarzy...

Golan

ja właśnie obejrzałem Infiltracje, zgadzam się że ma coś w sobie, te oczy mmmm....

m_szymon

Dokładnie. Zobaczyłem dzisiaj 2 filmy: 'Jennifer's Body' z Megan Fox i 'W chmurach' z Verą. Ta była stylizowana na nastolatkę, a ta na troszkę starszą kobietę. Mimo, że poza planem Fox jest pewnie seksowniejsza gdybym ją zobaczył gdzieś z daleka to na planie porównując obydwie Vera ją po prostu zniszczyła. Seksapil to nie tylko wygląd, ale gesty, mimika i zachowanie. Nie ma nawet co porównywać kto jest seksowaniejszy. Gdyby obie były jednak lalkami bez życia to wybrałbym Megan.

m_szymon

Taaak... Te oczy...

corben1

fenomenalna, niesamowita...! WOW.........

corben1

vera po prostu ma w sobie to coś ;)
za krotki

corben1

Ja co prawda jestem kobietą, ale zgadzam się w stu procentach. Widziałam ją ostatnio w filmie w chmurach i tam zrobiła na mnie właśnie takie wrażenie. Bez rozbierania się, bez robienia z siebie seksbomby. Ma w sobie coś takiego, co czyni ją zmysłową- podziwiam. Szkoda, że powszechnie za seksowne uważa się np. Dodę- ble.

corben1

macie racje chłopaki, ma to niedopowiedzenie w oczach, miękkie ruchy, łagodność i silę,
to ujecie na golasa z krawatem, grała dublerka, ale Vera jest tym
bardziej sexy.
bardziej niz scarlet johansson ksss (>.<)

corben1

Jestem "ZA".
..................
..................

Qrzychu

Panowie ja bym ją puknoł :p

corben1

Zwlaszcza w "Up in the Air" kiedy miala na sobie tylko krawat Clooneya ;)

corben1

Ta, po Infiltracji i Potędze Strachu mogę śmiało stwierdzić, że tak. Piękna.

corben1

Piękna kobieta, i dobra aktorka :)

corben1

Podpisuję się pod tym ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones