PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36526}

'Allo 'Allo!

7,6 82 192
oceny
7,6 10 1 82192
7,3 9
ocen krytyków
'Allo 'Allo
powrót do forum serialu 'Allo 'Allo!

W TV Puls będzie emitowany o godzinie 06:00 ( po 2 odcinki)
W Pulsie 2 o 0:00 ( również po 2 odcinki)

ocenił(a) serial na 9
Creel

k..... z..... pora

maciekd_filmweb

wy tak na serio czy jestescie zacofani ? Przeciez mamy 21 wiek i tunery kablowek czy to NC+ maja funkcje nagrywania i po problemie.
Ja do tego przegrywam to na stacjonarna nagrywarke dvd i na plytki wypalam.
Zawsze mnie rozwalaja te marudzenia na godzine nadawania tylko ciekawe jak te stacje maja wszystko emitowac w godzinach popoludniowych.

ocenił(a) serial na 5
Creel

O północy nie jest tak źle zazwyczaj każdy w domu. Pooglądam sobie :). I tak w Polsce jest dużo osób, którzy mają problem ze snem w nocy i tylko siedzą w necie zamiast spać.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Tylko ciekawe czy pierwsze odcinki będą z oryginalną ścieżką dźwiękową czy z tym durnym francuskim dubbingiem?

Ciamcik88

w tle jest oryginał, znowu czyta Stanisław Olejniczak, ale tłumaczy ktoś inny niż dla TVP. sądzę, że jednak kultowe teksty powinny zostać zachowane, było nienaruszone "słuchajcie uważnie, bo nie będę powtarzać", to będzie i pewnie dziń dybry i inne ;) jako ciekawostkę dodam, ze serial już kiedyś gościł na antenie Pulsu, ale w wersji lektorskiej odkupionej od TVP.

makintosz

Niestety, ten kto jest autorem tej wersji powinien się rozpędzić i uderzyć głową w ścianę. Sporej części tekstów w ogóle nie przetłumaczono, a pozostałą część przetłumaczono tak, że "gagi straciły moc"... Wersja dla TVP była sporo lepsza, choć była jeszcze trzecia i ta była najlepsza (ta, w której Crabtree mówi ryry, a nie ciury).

Creel

k*** ale sobie godzine wybrali, ja pier*** co za bezmózgi!

Creel

Znakomity czas na ogladanie.

ocenił(a) serial na 9
Creel

Dzisiaj informacja, że 11 stycznia zamiast allo allo będzie 13 posterunek. To jakiś żart?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones