PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661871}

Bates Motel

7,7 35 059
ocen
7,7 10 1 35059
7,0 3
oceny krytyków
Bates Motel
powrót do forum serialu Bates Motel

Uwielbiam ten serial !!!

ocenił(a) serial na 9

Według mnie ten serial jest świetny, klimatyczny i mroczny, a momentami nawet zabawny. Jeden z nielicznych seriali, który trzyma cały czas wysoki poziom, a wręcz powiedziałabym, że z sezonu na sezon jest lepszy. 4 sezon moim zdaniem perełka:)
Bohaterowie są ciekawi, nie są jednowymiarowi, bardzo dobrze dobrani, jest między nimi przysłowiowa chemia, która aż iskrzy:)
Dialogi również bardzo dobre nie plotą w nim filozoficznych farmazonów, jak to w niektórych serialach się zdarza.
A do tego świetne aktorstwo, a w szczególności REWELACYJNA Vera Farmiga, która dzięki temu serialowi dołączyła do grona moich ulubionych aktorek:)

ocenił(a) serial na 7
Megi_12

ja z mezem sie tak wynudzilismy przy 4 sezonie, ze szok. skwary okrutne:) no, ale rozne sa opinie i gusta

ocenił(a) serial na 9
Isztar85

Dla mnie 4 sezon był właśnie najbardziej naszpikowany emocjami i najbardziej mroczny, ale tak jak mówisz różne są gusta. Gdyby wszystkim podobało się to samo byłoby nudno

Megi_12

Jak na moje dwa ostatnie odcinki 4 sezonu to był mistrz. Totalna dramaturgia, zwrot zdarzeń. Nawet jak niektóre odcinki były nudniejsze to dwa ostatnie rekompensują wszystko.

Nie wiem co mogą wymyślić w piątym sezonie, ale zacieram ręce ;)

ocenił(a) serial na 8
Megi_12

Tak samo uważam choć jak dla mnie mogli poczekać ze śmiercią Normy do 5 sezonu byłoby ciekawiej, a tak skończyła się wielka miłość Normy i Alexa i w tym wszystkim jego mi szkoda najbardziej, gość przez tyle czasu robił wwszystko dla niej by chronić ją i jej rodzinę , był zawsze, udawał ze mu nie zależy a jego czyny mówiły co innego, w 4 sezonie pokazał swoje drugie oblicze, kochającego i opiekuńczego faceta i szkoda mi go było jak diabli gdy trzymał jej ciało na rękach albo w momencie gdy zakładał jej pierścionek na palec.... polubilam ta jego zmiane, ten wątek mógł potrwać chociaż do połowy 5 ssezonu.

ocenił(a) serial na 9
tenisistka1

Zgadzam się też będzie mi brakować Normero:(. Byłam w szoku po śmierci Normy, uważałam, że uśmiercą ją na koniec serialu, ale może dzięki temu ten serial jest taki dobry, bo chociaż wiadomo jak cała historia się zakończy to i tak potrafi nieźle zaskoczyć:) Sezon 5 może być równie dobry, wierzę w twórców serialu i w to, że ciekawie pokażą postać "Matki" i Vera będzie mogła się pokazać z innej, mroczniejszej strony.

ocenił(a) serial na 8
Megi_12

No niby tak ale dla mnie 5 sezon będzie przykry, gdy wiem ze moja ulubiona postać straciła miłość swojego życia i nie nacieszyla się tym.... tyle czekania przez 3 sezony na ten wątek miłosny po to by po kilku pięknych odcinkach się to skończyło ... i co może mnie zaskoczyć w 5 sezonie lub też ucieszyć ? Chyba nic, obawiam się ze dla Alexa nie skończy się to dobrze niestety, ten serial nie może się dobrze skończyć, wszystkie zbrodnie Normana uchodzą vmu n sucho i ze śmiercią Normy jest podobnie... niby Alex chce udowodnić że Norman ją zabił ale jak? Wszystko świadczy za tym ze było to samobójstwo i ten list do Alexa to potwierdza, po za tym Szeryf zaczyna mieć kłopoty w związku z Bobem Parisem toteż tym bardziej będzie mu trudno udowodnić winę Normana. A jak jeszcze w 5 sezonie zabije Szeryfa to będzie kwintesencja ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones